UWAGA: FUNDACJA SEVA prowadzi zajęcia do Wielkanocy, czyli do 20/04/19 włącznie.

Do zajęć można dołączyć w każdym momencie: wszytkie grupy są otwarte dla nowych osób. Nie ma konieczności wcześniejszych zapisów, wystarczy przyjść. Ważność karntów liczy się od dnia zakupu, a nie od pierwszego dnia miesiąca.

Opłaty za zajęcia można składać w formie dobrowolnej donacji.

Akceptujemy Karty Benefit System Multi Sport.


Program "KARNETY DAROWANE" dla osób w trudnej sytuacji finansowej, które w danym miesiącu nie są w stanie opłacić zajęć jogi. Pierwszeństwo w kolejności mają osoby bezrobotne, emeryci i renciści, osoby utrzymujące duże rodziny, osoby chore, które wydają dużo pieniędzy na tradycyjne terapie i leki itp.

Program "DARMOWE ZAJĘCIA" dla osób z poszczególnych grup społecznych bez uprzednich zgłoszeń.

Szczegóły obu programów:


Na Warsztaty Wprowadzające do Jogi obowiązują wcześniejsze zapisy.  

Nie można uczestniczyć w pojedyńczych zajęciach, każdy warsztat tworzy kompletną i nierozrywalną całość.

Warsztat Wprowadzający do Jogi Klasycznej - sugerowana donacja: 100zł / z kartą Benefit System Multi Sport: -50zł

Warsztat Wprowadzający do Jogi Terapeutycznej - sugerowana donacja: 100zł / z kartą Benefit System Multi Sport: -50zł

Zajęcia dla Dzieci i Opiekunów - sugerowana donacja za pojedyńcze zajęcia: opiekun 25zł / dziecko 5zł


OGÓLNE ZASADY:

 • Praktykę można rozpocząć w dowolnym dniu miesiąca i przychodzić na wszystkie dwolnie wybrane zajęcia, dowolną ilość razy w tygodniu.

 • Wcześniejszcze zgłoszenia na zajęcia Jogi Klasycznej i Terapeutycznej nie są konieczne. Wystarczy przyjść! Zgłoszenia przyjmujemy tylko na Warsztaty oraz Jogę dla Dzieci i Opiekunów po przez formularze zgłoszeń w odpowiednich zakładkach.

 • Wykupione Karnety zajęć NIE są przedłużalne, jest to Twoja donacja na utrzymanie Centrum w danym okresie kalendarzownym. Dziekujemy!

 • W wyjątkowej sytuacji nie wykorzystane zajęcia, można przenieść na kolejny KARNET ZAJĘĆ, jednak data ważności nowego karnetu zachowuje ciągłość.

 • Karnety z limitem wejść nie są immienne dla tego wejścia można dzielić z bliskimi. Karnety otwarte “OPEN” są imienne i nie dzielimy ich z bliskimi.

 • Jesteśmy fundacją, której głownym celem jest udostępnianie wiedzy o Jodze, wszystkim zainteresowanym. Wszystkie zebrane środki przekazujemy na nasze cele statuowe.

 • Nasze opłaty za Warsztaty to sugerowane donacje, jeśli nie jesteś w satnie sprostać sugerowanej donacji to zapłacić tylko tyle ile możesz.

 • Karnety Darowane to darmowe Karnety Zajęć dla osób w trudnej sytuacji finansowej, które nie są w stanie ponieść miesięcznego kosztu karnetu.


WSPÓŁPRACA INDYWIDUALNA prosimy o kontakt:

 • w sprawie zajęć indywidualnych w Centrum Jogi Seva lub Twoim domu

 • w spawie zajęć grupowych i/lub wykładów w Twojej firmie lub na wyjeździe, w tym darmowychy i publicznych wystąpień

 • w sprawie organizacji Warsztatów Wyjazdowych i/lub Sesji Relaksacyjnych

 • w sprawie prowadzenia nieodpłatnych zajęć i warsztatów w miejscach gdzie jest duże zapotrzebowanie na jogę np. szkoły, poprawczaki, zakłady karne itp.