UWAGA!! UWAGA!! W zwiazku z organizowanym przez nasze centrum wyjazdem na "Wakacje z Jogą" w dniach 21-24/08 czyli od wtorku do piątku NIE BĘDZIE ZAJĘĆ. Jedyne zajęcia w nadchodzącym tygodniu odbędą się w Poniedziałek 20/08 Joga Klasyczna g.17:15 W razie potrzeby karnety będą odpowiednio przedłużane. Kolejna przerwa w zajęciach nastąpi w dniach 1-16/09 w związku z wyjazdem doszkalającym naszych nauczycielek. Od drugiej połowy września ruszymy już pełną parą, w krótce przedstawimy Wam nowy bogaty grafik zajęć na jesień.... zaglądajcie na naszą stronę. OM OM

                                                                                                              LETNI GRAFIK ZAJĘĆ

                                                                                                            LETNI GRAFIK ZAJĘĆ

JOGA Terapeutyczna - POZIOM ŁATWY:

Zajęcia składają się z relaksujących ćwiczeń karku i poprawiających wzrok oraz niwelujących bóle głowy ćwiczeń oczu - sugerowanych każdemu kto spędza czas przed komputerem. Delikatnej jogicznej rozgrzewki, która równomiernie rozluźnia całe ciało uśmieżając bóle kręgosłupa. Oraz praktyki pozycji Jogi w ich łagodnych, acz nadal bardzo efektywnych wariantach, które poprawiając krążenie dotleniają cały organizm z organami wewnętrznymi włącznie tym samym usprawniając ich ogólne funkcjonowanie oraz m.in. regulują trawienie i gospodarkę hormonalną. Aktywne ćwiczenia wzmacniające przeplatają się z pasywnymi pozycjami rozciągająco-rozluźniającymi. Ponad to pracujemy z głębokim ddechem przeponowym oraz kladziemy duży nacisk na emocjonalne wyciszenie. Kończymy regenerującą relaksacją całego ciała połączoną z autosugestią i uzdrawiającą wizualizacją. 

Dla kogo: dla każdego w tym dla osób po chorobach, kontuzjach czy operacjach, dla kobiet przygotowywujących się do ciążąy, w ciąży i po porodzie, dla osób z bardzo osłabionym kręgosłupem i/lub zmianami zwyrodnieniowymi oraz bólami pleców, przy chorobach układu trawiennego i zaburzeniach układu hormonalnego, ćwiczenia eleminują nieporządane efektyu uboczne klimakterium i andropauzy, dla osób z dużą nadwagą, i/lub osłabioną immunologią, dla seniorów 60+ oraz dla każdego szukającego spkojnego zestawu ćwiczeń np. w czasie menstruacji. Również dla profesjonalnych sportowców z mocno napiętymi i przykurczonymi mięśniami, potrzebujących regeneracji między treningami. Zapraszamy wszystkich, kobiety i mężczyzn w każdym wieku! 

Do regularnych zajęć wg grafiku można dołączyć w każdym momencie, wszystkie grupy są otwarte na nowo dołączające osoby. Bez zapisów - wystarczy przyjść. Wielu naszych uczniów łączy udział w zajęciach Terapeutycznych z zajęciami Jogi Klasycznej, które wspólnie się uzupełniają.


JOGA Klasyczna- POZIOM ŚREDNI:

Standardowe zajęcia Klasycznej Hatha Jogi, składają sie z praktyki dwóch ćwiczeń oddechowych (Pranajamay), rozgrzewki (Surja Nmaskar) oraz praktyki klasycznych pozycji Jogi (Asana) i ich wariacji, zakończone głębokim relaksem całego ciała. Poziom zajęć jest każdorazowo dostowowany do możliwości grupy! 

Dla kogo: dla każdego, bez szczególnych wymagań odnośnie sprawności fizycznej i ograniczeń wiekowych. Wcześniejsza praktyka jogi nie jest konieczna. Do regularnych zajęć wg grafiku można dołączyć w każdym momencie, wszystkie grupy są otwarte na nowo dołączające osoby. Bez zapisów - wystarczy przyjść.

 


JOGA Tematyczna - WARSZTATY WPROWADZAJĄCE dla początkujących i znawców:

Osoby szukające stopniowego, a zarazem kompletnego wprowadzenia w teorię i praktykę jogi zachęcamy do udziału w specjalnie skomponowanych Warsztatach, które można dowolnie wybierać i łączyć:

Warsztat Wprowadzający do Jogi Klasycznej

Warsztat Wprowadzający do Jogi Terapeutycznej

 

 

 

Warsztat Jogi na Czas Ciąży