UWAGA: w marcu zawieszamy spotkania medytacyjne tzw. Satsang w piątki g.19:30. Reszta zajęć bez zmian. Zapraszamy!

        Na Warsztaty i Zajęcia dla Dzieci obowiązują wcześniejsze zapisy, na wszystkie pozoztałe zajęcia można po prostu przyjść.

       Na Warsztaty i Zajęcia dla Dzieci obowiązują wcześniejsze zapisy, na wszystkie pozoztałe zajęcia można po prostu przyjść.

JOGA TERAPEUTYCZNA - poziom łatwy:

Zajęcia składają się z relaksujących ćwiczeń karku i poprawiających wzrok ćwiczeń oczu. Delikatnej jogicznej rozgrzewki rozluźniającej cały kręgosłup oraz praktyki pozycji Jogi w ich łagodnych, acz nadal bardzo efektywnych i głęboko rozciągających mięśnie wariantach, które poprawią krążenie i dotlenią cały organizm, z organami wewnętrznymi włącznie. Ponadto pracujemy z oddechem i kladziemy duży nacisk na ogólne wyciszenie. Każde zajęcia kończymy regenerującą relaksacją całego ciała. 

Dla kogo: osób po chorobach, kontuzjach czy operacjach, dla kobiet w ciąży, dla osób z bardzo osłabionym kręgosłupem i/lub zmianami zwyrodnieniowymi oraz bólami pleców, przy chorobach układu trawiennego i zaburzeniach układu hormonalnego, dla seniorów, osób z dużą nadwagą, lub osłabioną immunologią, oraz dla każdego szukającego spkojnego zestawu ćwiczeń np. w czasie menstruacji. Jak i dla sportowców z mocno napiętymi i przykurczonymi mięśniami. Zapraszamy wszystkich!

>Do regularnych zajęć wg grafiku można dołączyć w każdym momencie, wszystkie grupy są otwarte na nowo dołączające osoby. Bez zapisów - wystarczy przyjść.

>Natomiast osoby szukające stopniowego, a zarazem kompletnego wprowadzenia w teorię i praktykę jogi zachęcamy do udziału w Warsztacie Wprowadzającm do Jogi TERAPEUTYCZNEJ dla początkujących. Jest to cykl 4 zajęć, w zamkniętych grupach, na które obowiązują wcześniejsze zapisy, szczegóły TUTAJ.

>Panie w ciąży zapraszamy na specjalnie przygotowany dla nich Warsztat Wprowadzający do Jogi dla Kobiet w Ciąży. Jest to cykl 4 zajęć, w zamkniętych grupach, na które obowiązują wcześniejsze zapisy, szczegóły TUTAJ.


JOGA KLASYCZNA - poziom średni:

Standardowe zajęcia Klasycznej Hatha Jogi, składają sie z praktyki dwóch ćwiczeń oddechowych (Pranajama), rozgrzewki (Surja Nmaskar) oraz praktyki klasycznych pozycji Jogi (Asana) i ich wariacji, zakończone głębokim relaksem całego ciała. Poziom zajęć jest każdorazowo dostowowany do możliwości grupy! 

Dla kogo: dla każdego, bez szczególnych wymagań odnośnie sprawności fizycznej i ograniczeń wiekowych. 

>Do regularnych zajęć wg grafiku można dołączyć w każdym momencie, wszystkie grupy są otwarte na nowo dołączające osoby. Bez zapisów - wystarczy przyjść.

>Natomiast osoby szukające stopniowego, a zarazem kompletnego wprowadzenia w teorię i praktykę jogi zachęcamy do udziału w Warsztacie Wprowadzającm do Jogi KLASYCZNEJ dla początkujących. Jest to cykl 4 zajęć, w zamkniętych grupach, na które obowiązują wcześniejsze zapisy, szczegóły TUTAJ.


 JOGA MEDYTACYJNA - poziom zaawansowany: 

Esencja praktyki Jogi: klasyczna lekcja Hatha Jogi przy minimalnym wkładzie werbalnym nauczyciela - dużo ciszy, z naciskiem na pracę własną w długim przytrzymywaniu pozycji oraz medytacji na oddechu. Długość zajęć 1,45h. 

Dla kogo: Tylko dla osób regularnie praktykujących, które znają program zajęć jogi w naszym Centrum. Nie są to zajęcia na pierwszy kontakt z jogą.


JOGA dla dzieci i opiekunów:

Zajecia odbywają się raz na dwa tygodnie, w co drugą sobotę o godz. 12:00 i trwają od ok. 45 minut do maksymalnie 1 godziny. W lutym zapraszamy 3/02 i 17/02. W związku z ograniczoną liczbą miejsc na każde zajęcia przyjmujemy wcześniejsze zapisy po przez Formularz Zgłoszeń 

Dla kogo: dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat i ich opiekunów - wspólne ćwiczenia w parach. 


SATSANG - Medytacja z Kirtanem

W każdy piątek zapraszamy na otwarte spotkania medytacyjne z wprowadzeniem połączone z medytacją na dźwieku. Wstęp wolny. 


ZAPRASZAMY NA WIRTUALNĄ PODRÓŻ PO CENTUM JOGI SEVA: