Oprócz wysłania tradycyjnego maila lub zadzwonienia, możecie  kontaktować się z Centrum Jogi Seva za pomocą poniższego Formularza. Odpowiemy na wszystkie ptania i pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości zarówno jeśli chodzi o zajęcia czy warsztaty odbywające się w Centrum, jak i osobiste pytania odnośnie praktyki czy filozofii Jogi Klasycznej. Odpowiadamy na wiadomości w przeciągu 24h.

Prosimy nie dzwonić i nie przychodzić do Centrum w trakcie trwania zajęć. Patrz GRAFIK ZAJĘĆ.

kom. 510 817 068          email. sevajoga@gmail.com           facebook

LOKALIZACJA:

Wszystkie Zajęcia i Warsztaty odbywają się w:

ul. Lwowska 23/2

15-252 Białystok

Jesteśmy otwarci na minimum 15 minut przed każdymi zajęciami. Patrz GRAFIK ZAJĘĆ.

 

Seva Joga zajduje się kilkanaście minut od centrum miasta, z dala od zgiełku dużych ulic - zaledwie 500m na Południe od Galerii Atrium Biała na osiedlu Mickiewicza, w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych, bezpośrednio przy Szkole Podstawowej nr.3 Na piętrze bydynku Kancelarii Prawnej TAX.

Zajęcia odbwają się w przestronnej i słonecznej sali. Powietrze w Centrum jest oczyszczane, filtrowane, nawilżane i stale jonizowane - co jest szczególnie ważne podczas ćwiczeń oddechowych, dlatego z czystym sumieniem na zajęcia zapraszamy nawet astmatyków czy inne osoby zmagające się z chorobami układu oddechowego. Oprócz tego cały rok utrzymujemy stałą temperaturę we wszystkich naszych pomieszczeniach. Zalecamy lekki, przewiewny ubiór.

Centrum Jogi Seva otwieramy na minimum 15 przed każdymi zajęciami.

Bezpłatny PARKING na ulicy.

W okolicy kilkuset metrów znajdują się przystanki autobusowe ul. Miłosza/Galeria Biała, ul. Jagiellońska/Mickiewicza, ul. Ciołkowskiego/Śląska.