KONTAKT:

Oprócz wysłania tradycyjnego maila lub zadzwonienia, możecie  kontaktować się z Centrum Jogi Seva za pomocą poniższego Formularza. Odpowiemy na wszystkie ptania i pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości zarówno jeśli chodzi o zajęcia czy warsztaty odbywające się w Centrum, jak i osobiste pytania odnośnie praktyki czy filozofii Jogi Klasycznej. Odpowiadamy na wiadomości w przeciągu 24h.

kom. +48510817068          email. sevajoga@gmail.com           facebook

LOKALIZACJA:

Wszystkie Zajęcia i Warsztaty odbywają się w Centrum Jogi Klasycznej Seva:

ul. Lwowska 23/2

15-252 Białystok

 

Seva Joga zajduje się kilka minut od centrum miasta, ale z dala od zgiełku dużych ulic - zaledwie 500m na Południe od Galerii Atrium Biała i w samym sercu osiedla Mickiewicza, w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych, bezpośrednio przy Szkole Podstawowej nr.3 (od strony nowego kortu). Na piętrze bydynku Kancelarii Prawnej TAX.

Zajęcia odbwają się w przestronnej i słonecznej sali. Powietrze w Centrum jest oczyszczane, filtrowane, nawilżane i stale jonizowane - co jest szczególnie ważne podczas ćwiczeń oddechowych, dlatego z czystym sumieniem na zajęcia zapraszamy nawet astmatyków czy inne osoby zmagające się z chorobami układu oddechowego. Oprócz tego cały rok utrzymujemy stałą temperaturę we wszystkich naszych pomieszczeniach. Zalecamy lekki, przewiewny ubiór.

Centrum Jogi Seva otwieramy na pół godziny przed każdymi zajęciami.

Bezpłatny PARKING na ulicy.

W okolicy kilkuset metrów znajdują się przystanki autobusowe ul. Miłosza/Galeria Biała, ul. Jagiellońska/Mickiewicza, ul. Ciołkowskiego/Śląska.