WARSZTATY WEGE GOTOWANIA

Zapraszamy na Wege Warsztaty gotowania bez przemocy - czyli kuchnia całkowicie roślinna, zdrowa, dodająca uroku i energi.

Jest to zdrowy sposób odżywiania już od najmłodszych lat, zapobiega rozwojowi raka, chorób serca, cukrzycy i wielu innych. Ale oprócz bezpośredniego wpływu na nasze zdrowie, ma róznież bezpośredni wpływ na życie całej naszej planety - zwierzęta chodowlane są największym wytwórcą gazów cieplarnianych! 

Polecamy lekturę opartą na dekadach badaniach naukowych "Nowoczesne zasady odżywiania" autorstwa Colin T Campbell

W trakcie warsztatów nauczymy się przyrządzania kilku dań, przekąsek i deserów wegańskich - całkowiecie bez produktów od zwierzęcych. Oprócz wspólnego gotowania poznamy tajniki łączenia produktów, walory surowego odżywiania i inne proste wskazówki na urozmaicenie posiłków. Oraz opowiemy o diecie z jogicznego punktu widzenia, pod kątem filozoficznej praktyki niekrzywdzenia - Ahimsa. No i oczywiście skosztujemy wszystko co przygotujemy!! 

Warsztat poprowadzi Urszula Humienik Dworakowska, miłośniczka jogi i zdrowego żywienia, Ula wierzy, że z roślin można zrobić wszystko. Plastyczka i instruktorka arteterapii z wykształcenia, pisarka i kucharka z zamiłowania. Na codzień redaguje teksty przeznaczone do publikacji w języku angielskim. Pracowała jako kucharz w Białostockim Flow Food. Swoją kuchnią zachwyca uczestników naszch Jogo-wakacji, gdzie chętnie naucza i dzieli się swoją pasją do gotowania.

Najbliższe Warsztaty odbędą się po Nowym Roku

SZCZEGÓŁY W KRÓTCE!

 

 

 

WARSZTAT zawsze odbywa się w niedziele.

UWAGA! na poprawę apetytu przed Warsztatem w godz.10:00-11:30 odbędą się zajęcia Jogi Terapeutycznej na poziomie początkującym, z koncentracją na pozycjach usprawniających pracę jelit i trawienie ogółwem, z omówieniem wpływu stresu na zdrowie, zakończone uzdrawiającym relaksem.

Uczstnicy Warsztatu Wege Gotowania na zajęcia Jogi WSTĘP WOLNY.

Pozostałe osoby, które chcą tego dnia skorzystać z samych zajęć jogi moga przyjść normalnie z karnetami.